6 kamenů pro lásku, partnerství a vztahy

Jaké kameny si vybrat, když hledáte lásku nebo chcete zapracovat na vašem současném vztahu? V této oblasti jich účinkuje hned několik, a proto jsem pro vás připravila stručný přehled. Všechny minerály, o kterých budu psát, najdete i v sortimentu šperků Bohovibes. 

Bohovibes šest kamenů pro lásku a vztahy. Náhrdelník se surovým růženínem. Šperky z drahých kamenů.

Které kameny nejlépe fungují v oblasti lásky a vztahů?

Achát, granát, korál, měsíční kámen, růženín, ryolit.

Achát

Achát posiluje pocit lásky, jistoty a bezpečí. Je prospěšný při citových zklamáních, dodává odvahu hledat novou lásku nebo dát někomu druhou šanci. Pomáhá posilovat všechny mezilidské vztahy.

Prohlédnout náramky s achátem

Granát

Granát podporuje lásku, sexuální touhu, oddanost a upevňuje vztahy. Otevírá srdce a podporuje pevné vztahy. Přináší do vztahů citovou harmonii, pochopení, upřímnost a důvěru. Kromě partnerské lásky a vztahů podporuje také přátelství.

Prohlédnout náramky s granátem

Korál

Podporuje přátelství a všechny mezilidské vztahy. Učí svého nositele mít otevřené srdce, milovat a rozdávat radost. 

Prohlédnout náramky s korálem

Měsíční kámen

Přitahuje lásku a pomáhá řešit problémy ve vztazích. Pomáhá zklidnit rozbouřené emoce a udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii. Podporuje romantickou povahu a otevírá srdce. Je symbolem lásky, erotiky a také plodnosti.

Prohlédnout náramky s měsíčním kamenem

Růženín

Růženín je kamenem srdce a lásky. Otevírá srdce a pomáhá projevovat city. Podporuje empatii, citlivost, mírnost a něžnost. Pomáhá navazovat vztahy a podněcuje vnímavost vůči ostatním i sobě samému. 

Prohlédnout náramky s růženínem

Ryolit

Zvyšuje chuť do života a napomáhá nalezení lásky a zdravého vztahu. Jeho energie uvolňuje emocionální napětí a pomáhá nastolit rovnováhu v oblasti citů.

Prohlédnout náramky s ryolitem