FAQ - Časté dotazy

Za jak dlouho zboží obdržím?

Vaše objednávka bude odeslána po přijetí platby. 90 % objednávek odešlu do 24 hodin. Výjimečně může odeslání trvat déle, maximálně však tři pracovní dny. O odeslání objednávky budete informováni e-mailem. Současně obdržíte také sledovací číslo zásilky. Dále už záleží na zvoleném dopravci, ale většinou doručení trvá 1 - 3 dny.

Jakými způsoby mohu objednávku zaplatit?

Objednávku můžete uhradit převodem na účet, platební kartou nebo přes PayPal. Na dobírku nezasílám. Více informací najdete v sekci "Doprava a platba".

Jak mi bude zboží doručeno?

Balíček bude odeslán prostřednictvím Zásilkovny. Můžete si zvolit mezi doručením do výdejního místa nebo doručením na adresu. Pohyb balíčku můžete sledovat online prostřednictvím sledovacího čísla, které obdržíte na váš e-mail. Více informací naleznete v sekci "Doprava a platba".

Můžu si objednat na Slovensko?

Ano, můžete. Všechny informace o způsobech dopravy a platby najdete v sekci "Doprava a platba".

 

Z jakých materiálů jsou šperky Bohovibes vyrobeny?

Materiál se u různých typů šperků liší. U každého šperku je přesně popsáno, jaké materiály jsem k jeho výbobě použila.

Proč a jak se starat o šperky?

Šperky jsou kvalitní a něco vydrží, ale přesto doporučuji šetrné zacházení. Působením některých vlivů by mohlo dojít k poškození materiálu. Podrobné informace najdete v sekci "Péče o šperky".

Nejsem se šperkem spokojený/á. Mohu ho vrátit?

Podle zákona můžete zboží bez udání důvodu vrátit do 14 dnů. Zboží je třeba vrátit nepoškozené a v původním obalu. Přesné instrukce naleznete v sekci "Vrácení a reklamace".

Šperk se mi poškodil/roztrhl. Co teď?

Pokud se s vaším šperkem cokoliv stane, neváhejte mě kontaktovat. Ráda vám jej opravím, aby zase dělal radost. Můžete také použít reklamační formulář, který najdete zde. U náramků přání se roztržení po nějaké době neustálého nošení předpokládá. Pokud máte k náramku intenzivní vztah a nechcete o něj přijít, je možné za poplatek korálky navléct na novou šňůrku a něco si přát ještě jednou.

Můžu si šperky někde prohlédnout osobně?

Spolupracuji s řadou kamenných obchodů, kde si šperky můžete prohlédnout a zakoupit osobně. Seznam obchodů najdete tady.

 

Mám jiný dotaz. Jak se můžu zeptat?

Kontaktujte mě prostřednictvím kontaktního formuláře nebo emailem. Ráda vám na otázky odpovím.

Emailová adresa pro vaše dotazy: klara@bohovibes.cz